Işıklı Işıksız Tabela
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Işıklı Işıksız Tabela
Işıklı Işıksız Tabela

Firmalar gerek kurumsal kimlik gereği, gerek reklam çalışmasının bulunduğu yerin konum ve işlekliğine bağlı olarak aynı zamanda belediye reklam vergisi bedelini düşünerek tüm reklam çalışmalarında içten veya dıştan ışıklı veya komple ışıksız olarak reklam tabela çalışmaları yaptırılabilir.

İyi bir renk seçimi sayesinde ışıklar, harf ve logoyu daha belirgin hale getirir. Özellikle gece kullanımı için ışıklı tabelalar çok daha pırıl pırıl bir görüntü sağlayacaktır. Ödenen fiyat karşılığında çok daha nitelikli bir kullanım oluşturan ürünler firmamızın kendi üretimi ile sizlere sunulmaktadır.

İstanbul’un istediğiniz her ilçesinde ve semtinde bu uygulamaları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız led tabela malzemeleri konusunda özellikle temel alanı oluşturan malzemelere özen göstermektedir. Bu malzemeler konusunda arka ve ön bölüm için ışığı yansıtacak malzemeler seçilir. Bu malzemeler arasında ise pleksi malzeme dışında vinil veya folyo baskı seçilebilir.

Bu sayede alüminyum ve demir bir iskelet üzerinde kullanılan levha, ışığı eşit bir şekilde yansıtabilir. Bu malzemeler üzerinde veya iç kısımda aydınlatma işlemi için neon lambalar, LED aydınlatma veya florasan kullanılabilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın