Totem Tabela
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Totem Tabela
Totem Tabela

Totem Tabela Hizmetleri, Normal koşullarda her işletme kendini dış alanda tanıtabilmek için tabela uygulamaları kullanır. Tabela, işletmenin ismini, temel özelliklerini ve verdiği hizmetleri ifade etmek için uygulanır. Bu nedenle mağaza veya işletme tabelası için firmamız onlarca farklı tabela modelleri ile hizmet vermektedir. Sunulan modeller arasından tercih gerçekleştirilerek, istenilen tanıtım imkânı elde edilebilir. Ancak bazı işletmeler sahip oldukları çok büyük boyutlar nedeniyle farklı bir tabela uygulaması talep edebilir. Bu uygulama için totem tabela hizmetleri tercih edilmektedir.

 

Totem Tabela Hizmetleri

Bu konuda firmamız özellikle İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Bu ekip sayesinde keşif, tasarım, üretim ve uygulama hizmetleri bir araya getirilmektedir. Totem tabela, istenilen en uzak noktadan rahat bir görüş sağlayan büyük boyutlara sahiptir. Özellikle açık hava tabelası olarak işletme dışında caddelerde veya karayollarında kullanılabilir. Bu temel tabela çeşidi ışıklı veya ışıksız kullanım ile tercih edilebilir. Bu kapsamda temel olarak totem tabela nedir sorusunu cevaplamak önemlidir.

 

En Dikkat Çekici Tercih Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabela herhangi bir yasal zorunluluk olmadan boyut avantajı sağlayan, etkili ve ilgi çekici bir tabela çeşididir. Bu nedenle işletmelerin tercihine göre kullanıma izin verilen alanlarda istenilen her boyut ile uygulama yapılabilir. Boyut açısından 4 metreye 16 metre gibi bir tabela veya 1 metreye 2 metre gibi bir totem tabela tercih edilebilir. Yani önemli olan nokta kullanım alanında en iyi görselliğin elde edilmesidir. Uygulamalar genellikle büyük işletmeler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kurumsal işletmeler, plazalar gibi müşterilerimiz tarafından seçilmektedir. Uygulama otopark alanı içerisinde, işletme binası önünde veya izin verilen açık alanlarda gerçekleştirilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın